Yasal Uyarı!

Bu site kendi çektiği sıkıntıyı diğer meslektaşları çekmesin ya da daha az çeksin diye tümüyle amatörce bir ruh ve özveriyle hazırlanmıştır.
Her Tür Eleştiri Paylaşımı Daha Kaliteli ve Kusursuz Yapacaktır.
Bu reçeteler, yönlendirmeler, bilgiler, tanı tedavi kriterleri hazırlandığı gün itibarıyla var olan bilgilerce kontrollü olarak hazırlansa da hata içerebileceği, hastanıza uymayabileceği, zarar verebileceğini göz önüne alınız. HASTANIZA EN UYGUN REÇETENİN ve ORDERIN TÜMÜYLE ONU MUAYENE EDEN DOKTOR TARAFINDAN VE ONUN BİLGİSİYLE YAZILABİLECEĞİ UNUTULMAMALIDIR. Lütfen önerdiğimiz reçeteleri, uygulamaları ve bilgileri textbooklardan veya güvenilir diğer kaynaklardan doğruladıktan sonra kullanın. Bu uyarıya rağmen sitemizde paylaşılan reçeteyi hastanıza yazarsanız veya önerimizi uygularsanız bunun her tür sorumluluğunun reçeteyi yazan veya orderı veren doktora ait olacağı gibi, tarafımız hiç bir sorumluluk almamaktayız.Sitenin kullanıcıları bu koşulları siteyi kullandığı an kabul etmiş sayılır.

Google bir markadır ve marka hakları Google Inc'indir, merkezi CA 94043 USA'dir. Medigoogle'un merkezi ise Türkiye'dir. Medigoogle sitesi ile Google sitesi ayrı ticari kişiliklerdir. Site sahipleri birbirlerinin siteleri üzerinde söz sahibi değillerdir. Ortaklıkları yoktur. Aralarındaki ilişki sadece, tek ve sınırlı olarak "özel arama"ya ilişkin Google tarafından oluşturulan anlaşma hükümlerince belirlenmiştir. Medigoogle, Google'ın sözleşme hükümlerince verdiği izine dayalı olarak arama motorunu özelleştirebilmiştir. Bu hizmet de program ve teknik destek olarak Google tarafından verilmektedir.